Facebook Instagram

Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Zimní krajina se saněmi

O25/023

↑ Zpět na položky « »

František Emler (1912-1992)

ZIMNÍ KRAJINA SE SANĚMI

Kvaš na papíru, 11x14,4 cm (výřez pasparty), celkový rozměr včetně rámu 33,5x35 cm, sign. vpravo dole "F. Emler". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

František Emler - malíř a grafik krajin, postav a zátiší. Studoval na pražské akademii, r. 1938 obdržel "italskou cenu" a roční italské stipendium, 1938-1939 studoval na Accademia di belle Arti (Řím).

Vyvolávací cena: 900 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  900 Kč
1 příhoz
Prodáno

Kontaktní údaje
Váš dotaz
↑ Zpět na položky « »