Facebook Instagram

Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Chalupa a Krajina

O25/019

↑ Zpět na položky « »

Václav Jícha (1874-1950)

CHALUPA A KRAJINA

Dvojice akvarelů na papíru, 265,x32,9 cm a 27x33,5 cm (výřez pasparty), sign. tužkou vpravo dole "V. Jícha". Paspartováno, rámováno, zaskleno. A/C.

Václav Jícha - moravský malíř a učitel, krajinář (především tématika Vysočiny a moravského Slovácka), akvarelista. Člen Umělecké besedy, Mánesa, zakládající člen Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Skončeno

Kontaktní údaje
Váš dotaz
↑ Zpět na položky « »